Skip to content

Z długoterminowych pożyczek, jak i ze wszystkich innych, najlepiej korzystać jedynie na najlepszych warunkach, a więc za darmo na jak najdłuższy czas. Nie zawsze jest to możliwe – z wielu względów. To jednak nie oznacza, że na rynku finansowym brakuje jeszcze innych propozycji. Oto one:

Od Zaplo.pl możesz pożyczyć nawet 10 000 złotych na okres od dwóch do trzydziestu sześciu miesięcy, a więc w sumie trzech lat. Dla trzymiesięcznych pożyczek prowizja wynosi 20% pożyczonej kwoty. Oferta przeznaczona jest dla osób między dwudziestym pierwszym a siedemdziesiątym rokiem życia.

Od SuperGrosza pożyczysz nawet 15 000 złotych. Okres spłaty wynosi w jego przypadku od dwóch do czterdziestu ośmiu miesięcy. Ich sztandarową ofertą jest pożyczka 10 000 złotych na cztery lata za pomocą szybkiego przelewu – BlueCash, dzięki któremu pieniądze na twoim koncie znajdują się błyskawicznie.

Również 15 000 złotych możesz pożyczyć od Hapi Pożyczki. Czas na spłatę zawiera się w przedziale między dwa a trzydzieści sześć miesięcy. Co lepsze, oferta umożliwia rozpoczęcie spłacania z nawet dwumiesięcznym opóźnieniem, akceptowalne są różne źródła dochodów, niekoniecznie jedynie stałe, a skorzystać z oferty mogą również osoby, które dopiero co stały się pełnoletnie, jest to więc dla nich jedna z najlepszych w tej chwili ofert na rynku.

Jeszcze większą kwotę możesz pożyczyć za pośrednictwem Rapida. W tym przypadku skorzystać z oferty mogą również osiemnastolatkowie, co jest z punktu widzenia osób postronnych nieco ryzykowne, kiedy w grę wchodzi pożyczka rzędu 25 000 złotych. Dopuszczalne terminy spłaty takiego zadłużenia do dwanaście/dwadzieścia cztery/trzydzieści sześć/czterdzieści osiem miesięcy.

10 000 złotych możesz zdobyć również za pośrednictwem MoneyGuru, oferującego pożyczki na dwa lata, z możliwością spłaty już nawet po jednym miesiącu. Firma szczyci się natychmiastową decyzją finansową, od razu po wprowadzeniu wniosku. Jedynym obostrzeniem jest konieczność posiadania ukończonego dwudziestego roku życia.

Również 10 000 złotych możesz zyskać korzystając z oferty Efino, u którego zadłużenie można dzielić na okres od trzech do nawet dwudziestu czterech miesięcy. Kwoty do 6 000 złotych mogą z kolei zostać rozłożone na 18 rat dla ich łatwiejszego spłacania. Minimalnym wiekiem jest ukończone dwadzieścia jeden lat. Za to z pewnością ogromnym atutem jest decyzja uzyskiwana w zaledwie kilka minut – za każdym razem.

Ciekawą ofertę, skierowaną również do osiemnastolatków, ma El. W ofercie znajdziemy możliwość pożyczenia 20 000 złotych na pięć/ dwanaście/ dwadzieścia cztery/ trzydzieści sześć/ czterdzieści osiem miesięcy na dogodnych warunkach. Propozycja skierowana jest po raz kolejny również do osób, które ukończyły osiemnasty rok życia.

Interesującą i nieco odmienną ofertę znajdziemy na Ratkomacie.pl. Tutaj możemy spodziewać się pożyczki w wysokości 10 000 złotych, które rozłożymy na sześć do nawet dwudziestu czterech rat. To jednak nie wszystko – firma proponuje dodatkowo kupony rabatowe w wysokości -80% na zakupy w określonych punktach. Z propozycji mogą skorzystać osoby, które ukończyły dwudziesty rok życia i które nie są starsze niż osiemdziesiąt lat.

Na podobnych warunkach działa również Mikrorata.pl. Za pomocą tego serwisu pożyczymy – analogicznie do poprzedniej firmy – 10 000 złotych, rozłożone na raty od sześciu do dwudziestu czterech miesięcy. Tutaj również wiek chętnego musi się zawrzeć w przedziale między dwadzieścia a osiemdziesiąt lat. Brak jedynie kuponów rabatowych na zakupy, jednak można z tego pewnie zrezygnować.

Monedo Now to kolejna propozycja, z której mogą skorzystać właśnie osiągający pełnoletniość klienci. W ofercie znajduje się 10 000 złotych, które można podzielić na okres od trzech do dwudziestu czterech miesięcy, a wysokość raty w tym przypadku masz możliwość wybrać samodzielnie tak, aby była dla ciebie jak najbardziej optymalna i nietrudna do spłacenia.

Długoterminowe pożyczki oferuje również Provident. W jego przypadku można liczyć na pożyczenie kwoty sięgającej aż 15 000 złotych. Pożyczka spłacana jest w ratach od trzech do nawet trzydziestu sześciu miesięcy, jednak firma zastrzega sobie prawo do dopasowywania ilości rat odpowiednio do wysokości zawieranej pożyczki. Firma nie podaje jednak żadnych dokładnych informacji związanych chociażby z wiekiem osoby mającej prawo ubiegać się o pożyczkę.