Skip to content

Pożyczki z wizytą domową

Aby otrzymać chwilówkę wystarczy z reguły konto w banku i dostęp do Internetu. Co jednak w przypadku osób, które nie korzystają z internetu – nie mają do niego dostępu lub zwyczajnie nie potrafią skorzystać z jego dobrodziejstw? Co z osobami, których konto bankowe zostało zajęte np. przez komornika? Czy takie osoby nie mają szansy na otrzymanie szybciej gotówki?

Jest potrzeba – jest rozwiązanie

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów niektóre firmy pożyczkowe stworzyły możliwość zaciągania pożyczek podczas wizyty domowej. Jak to działa? Decydując się na obsługę domową doradca klienta firmy pożyczkowej przyniesie pożyczone pieniądze wprost do Twojego domu. Podobnie z podpisaniem umowy. Jeśli z jakichkolwiek powodów pożyczkobiorca nie może podpisać mowy w inny sposób, doradca dostarczy ją wprost pod wskazany adres, wyjaśni wątpliwości i odpowie na kluczowe pytania. Pożyczka z obsługą domową świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które nie maja zaufania do wykonywania transakcji przez internet i elektronicznego podpisywania dokumentów.

Gdzie dostanę pożyczkę z obsługą domową?

Jedną z firm świadczących takie usługi jest Provident, który oferuje swoim klientom Pożyczkę w Gotowce. Zaciągając Pożyczkę w Gotowce Doradca Klienta Providenta dostarczy Ci gotówkę pod wskazany wcześniej adres, odwiedzi Cię również w celu podpisania umowy. Raty pożyczki będziesz spłacać co tydzień podczas wizyt domowych doradcy. W ramach pożyczki otrzymasz także możliwość okresowej przerwy w spłacie zobowiązania. Osoby, które nie korzystają z internetu mogą zaciągnąć pożyczkę w Providencie również przez telefon, dzwoniąc na infolinię. Provident udziela pożyczek na 30, 45, 60, 75, 90 i 104 tygodnie z ratą tygodniową lub na 3, 6, 12, 18, 24 miesięcy z ratą miesięczną. Pożyczkodawca zaoferuje Ci pożyczkę w kwocie od 500 do 15 000 zł. Aby wnioskować o otrzymanie szybkiej pożyczki potrzebny Ci będzie jedynie dowód osobisty.

Pożyczkę do domu otrzymasz również w Kredyt OK. Oferta parabanku będzie dobra dla wszystkich,, którzy cenią sobie domową obsługę. Kredyt Ok jako jeden z niewielu parabanków może poszczycić się również oddziałami stacjonarnymi. Jeśli nie korzystasz w internetu możesz złożyć wniosek w siedzibie firmy lub telefonicznie. Po jego weryfikacji i otrzymaniu pozytywnej decyzji doradca dostarczy gotówkę przez wskazany przez Ciebie adres. Firma oferuje kilka opcji pożyczkowych. Wśród nich znajduje się m.in. Szybka Pożyczka w maksymalnej kwocie 1000 zł. Pożyczkodawca nie będzie wymagał od Ciebie zaświadczeń o dochodach, gwarantuje również szybką decyzję oraz minimum formalności. Zaciągając szybką pożyczkę w wysokości 500 zł , po 30 dniach będziemy musieli oddać pożyczkodawcy 651, 39 zł. Opłata przygotowawcza wynosi w tym przypadku 10,00 zł,  prowizja za udzielenie pożyczki 125,00zł, prowizja operacyjna: 12,29 zł, a odsetki jedynie 4,10 zł.  Przykład Kredyt OK jasno pokazuje, że to nie wysokie odsetki są głównym zarobkiem parabanków. To opłaty dodatkowe, w tym wszelkiego rodzaju prowizje powodują, że szybkie pożyczki są tak kosztowne.

Jeszcze jedną firmą, która oferuje swoim klientom obsługę domową jest Optima. Wybierając pakiet Optima Comfort i okazując jedynie dowód osobisty zaciągniemy pożyczkę do 800 zł. Jeśli mamy dokument potwierdzający dochody pożyczymy od parabanku już 4 000 zł. Będąc stałym, wiarygodnym klientem firma pożyczy nam nawet 10 000 zł! Pożyczkę możemy spłacać w 20, 40, 50 lub 70 tygodniowych ratach

Czy obsługa domowa jest droga?

Pożyczając w Providencie 5000 zł na 12 miesięcy i decydując się na miesięczną spłatę raty przelewem, będziemy musieli oddać pożyczkodawcy w sumie 8 088,25 ZŁ. Decydując się a pożyczenie takiej samej w kwoty z tygodniową spłatą rat i obsługa domową będzie to już 8 422,46 ZŁ, czyli prawie 400 zł więcej.

Obsługa domowa w przypadku Optima Comfort w kwocie 5 000 zł z okresem spłaty 50 tygodni będzie kosztować 1 774,89 zł, a całkowita kwota do zapłaty to 9 500 zł.

Nie da się ukryć, że koszty obsługi domowej nie są niskie. Decydując się na taką obsługę warto przede wszystkim mieć ich świadomość. Nieoczekiwane opłaty, dodatkowe prowizje i nieznane wcześniej skoty mogą bowiem okazać się przykrą niespodzianką dla niejednego kredytobiorcy, Zwłaszcza, jeśli przed podpisaniem umowy nie zapozna się dokładnie z dokumentami, które podpisuje.

↑Wróć na górę↑