Skip to content

Pożyczki na raty bez umowy o pracę.

Jeśli z powodu braku zdolności kredytowej, niekorzystnej historii w BIK czy figurowaniu z rejestrach dłużników nie jesteś w stanie otrzymać kredytu w banku, możesz wnioskować o otrzymanie pożyczki na raty w pozabankowej instytucji finansowej.

Taka pożyczka jest szansą na sfinansowanie niezbędnych wydatków, załatanie sporej dziury w budżecie czy konsolidację aktualnych zobowiązań kredytowych.

Otrzymanie pożyczki jest zdecydowanie łatwiejsze, jeśli pracujesz na umowę o pracę i regularnie otrzymujesz z tego tytułu wynagrodzenie. Sprawa wydaje się być nieco bardziej skomplikowana jeśli wykonujesz obowiązki zawodowe na podstawie umowy o dzieło, umowy zlecenie, jesteś emerytem lub rencistą.

Pożyczka na raty bez umowy o pracę. Gdzie dostaniesz?

Stały dochód, podparty umową o pracę jest dla parabanku gwarancją terminowych wpłat. Jeśli nie możesz pochwalić się stałym zatrudnieniem, nie martw się. Istnieje kilka firm, które z przyjemnością udzielą Ci pożyczki na raty.

Jedną z nich jest Wonga, w której możesz pożyczyć maksymalnie 3000 zł, rozkładając kwotę zobowiązania na 12 miesięcznych rat. W takim przypadku koszt 1 raty to 371,08 gr. Zaciągając pożyczkę w Wonga nie są wymagane żadne zaświadczeń, np. o zarobkach. Gdy wypełniasz wniosek przez Internet, musisz jedynie podać niektóre dane z Twojego dowodu osobistego.

O 3000 zł możesz wnioskować również w Ferratum Bank. Pożyczkodawca gwarantuje Ci minimum formalności, szybkie procedury i przejrzystą umowę. Korzystając z usług Ferratum Bank pieniądze możesz otrzymać już w 10 minut! Firma oferuje pożyczki obywatelom Polski w wieku od 21 do 78 lat, którzy nie figurują w Krajowym Rejestrze Długów oraz w bazie ERIF.

Jeśli chcesz wnioskować o niewielką kwotę, dobrym pomysłem będzie skorzystanie z usług firmy Ratka.pl. Dzięki Ratka.pl pożyczysz od 1200 do 3400 zł. Na spłatę zobowiązania będziesz miał od 7 do 24 miesięcy. Taka oferta będzie idealna dla wszystkich, którym zależy na niskiej wysokości raty. Jeśli pożyczysz od parabanku kwotę 2000 zł i rozłożysz ją na 24 raty, miesięczna płatność będzie wynosić jedynie 139, 35 zł.

Starając się o pożyczkę w Ratka.pl nie musisz przedstawiać żadnych dokumentów, oprócz dowodu osobistego. W trakcie składania wniosku należy mieć przy sobie również telefon komórkowy oraz posiadać dostęp do bankowości internetowej. W niektórych przypadkach, w celu zweryfikowania zdolności kredytowej klienta, pożyczkodawca może poprosić Cię o wyciąg bankowy lub inny dokument potwierdzający stały dochód, który oczywiście nie musi być pobierany z tytułu umowy o pracę.

Potrzebujesz większej kwoty? Zwróć się do Providenta

Provident oferuje swoim klientom pożyczkę w wysokości nawet 15 000 zł. Maksymalny czas kredytowania to 24 miesiące.  Provident gwarantuje 0 zł kosztu pożyczki przy spłacie w miesiąc! Aby uzyskać potrzebne środki wystarczy jedynie dowód osobisty. Minimalna granica wieku pożyczkobiorcy to w przypadku Providenta 18 lat. Oferta tego parabanku będzie więc bardzo dobra dla młodych ludzi, którzy z powodu swojego wieku nie mogą uzyskać kredytu lub pożyczki w innej instytucji.

Dobrze przeanalizuj własne możliwości

Zanim zdecydujesz się na zaciągnięcie pożyczki, dobrze przeanalizuj własne możliwości finansowe. Często zdarza się, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wydłużenie okresu kredytowania i tym samym zmniejszenie raty pożyczki. Pamiętaj, że nieterminowa spłata zadłużenia wiąże się z wieloma finansowymi konsekwencjami, które mogą poważnie obciążyć Twój budżet.

Przed podpisaniem umowy koniecznie przeczytaj je treść. Najlepiej kilkukrotnie. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skonsultuj je z przedstawicielem pożyczkodawcy, który odpowie na Twoje pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek i będziesz miał pełną świadomość wszystkich kosztów, które przyjdzie Ci ponieść w związku z zaciągnięciem pożyczki.

↑Wróć na górę↑